GKS Tychy sięgnie po zawodnika Legii Warszawa

Kacper Skibicki
Kacper Skibicki PressFocus

Kacper Skibicki będzie kontynuował swoją karierę w GKS-ie Tychy. Prawoskrzydłowy lub wahadłowy zostanie wypożyczony do pierwszoligowego klubu.

  • Kacper Skibicki odejdzie z Legii Warszawa
  • 21-latek zostanie wypożyczony do pierwszej ligi
  • Prawy pomocnik jest o krok od GKS-u Tychy

Kacper Skibicki trafi do GKS-u Tychy

Zgodnie z najnowszymi informacjami “Janekxa89”, Kacper Skibicki podczas aktualnego zimowego okienka transferowego zostanie wypożyczony z Legii Warszawa do GKS-u Tychy. 21-latek poszuka regularnej gry na poziomie Fortuna 1 Ligi, bowiem w obecnym sezonie nie mógł liczyć na występy w pierwszym zespole popularnych “Wojskowych”.

Skrzydłowy lub wahadłowy ostatnio grał w trzecioligowych rezerwach Legii Warszawa, dla których uzbierał 12 meczów i zaliczył 4 asysty. Kacper Skibicki zanotował dużo spotkań w pierwszym zespole 15-krotnego mistrza Polski za kadencji Czesława Michniewicza. Łącznie w seniorach ma na swoim koncie 31 meczów (1 gol oraz 4 ostatnie podania).

21-letni Kacper Skibicki w kampanii 2020/2021 znajdował się w kadrze pierwszej drużyny Legii Warszawa, a to oznacza, że w swoim CV posiada prestiżowy tytuł mistrza Polski.

GKS Tychy na półmetku sezonu zajmuje jedenaste miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. “Trójkolorowi” tracą pięć punktów do miejsca gwarantującego udział w barażach o awans do Ekstraklasy.

Komentarze