Kolejny Hiszpan zasili Wisłę Kraków?

Wisła Kraków
Wisła Kraków fot. PressFocus

Wisła Kraków jest zainteresowana ściągnięciem nowego środowego obrońcy. Na radarze pierwszoligowca znalazł się Juan Ramon Gomez-Pimpollo Lopez, znany jako Juanra.

  • Wisła Kraków ściągnęła zimą już trzech zawodników
  • Teraz krakowski klub poszukuje środkowego obrońcy
  • Na celowniku znalazł się Juan Ramon Gomez-Pimpollo Lopez

Wisła nieustannie poszukuje w Hiszpanii

W ostatnim czasie doszło do wielu zmian w pionie sportowym Wisły Kraków. Nowym dyrektorem sportowym został Kiko Ramirez, który wyraźnie zmienił politykę transferową klubu. Na tapet ponownie wzięto przede wszystkim kierunek hiszpański. Od początku zimowego okienka “Biała Gwiazda” pozyskała już dwóch Hiszpanów – Alexa Mulę i Davida Juncę. Obaj dołączyli do nowej ekipy na zasadach wolnego transferu.

Nie można wykluczyć, że w najbliższej przyszłości dojdzie do kolejnego ruchu transferowego właśnie z tamtego kierunku. Na radary pierwszoligowca trafił bowiem Juan Ramón Gómez-Pimpollo López, znany jako Juanra.

Rozgrywa on dobry sezon na poziomie trzeciej ligi hiszpańskiej. Dla UD Sanse wystąpił w 14 spotkaniach i strzelił jedną bramkę.

27-latek ma ważny kontrakt, więc w tym przypadku chodziłoby o transakcję gotówkową. Mając na uwadze problemy finansowe Wisły Kraków, a także fakt, że wzmocnienie środka obrony nie powinno być szczególnym priorytetem, ten transfer może zostać odłożony w czasie. Po sezonie Juanra będzie wolnym zawodnikiem.

Zobacz również: Lech Poznań przedłużył umowę z kluczowym piłkarzem

Komentarze