Jarosław Przybył poprowadzi hit PKO Ekstraklasy

Jarosław Przybył
Jarosław Przybył fot. PressFocus

Legia Warszawa w jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów dziewiątej kolejki ligi polskiej zmierzy się w roli gospodarza z Rakowem Częstochowa. Tymczasem znana jest już obsada sędziowska na starcie z udziałem Wojskowych i Niebiesko-czerwonych.

  • Mecz mistrza z wicemistrzem Polski zapowiada się jako hit najbliższej serii gier w PKO Ekstraklasie
  • Znana jest obsada sędziowska na starcie Legia – Raków
  • Sędzią głównym spotkania będzie Jarosław Przybył

Znana obsada sędziowska na spotkanie Legia – Raków

Legia Warszawa w poprzedniej kampanii w obu meczach ligowych przeciwko Rakowowi była górą. Stołeczna ekipa na swoim obiekcie pokonała częstochowian 2:1. Takim samym rozstrzygnięciem zakończyła się potyczki legionistów w roli gościa z Rakowem.

Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą w lipcu w boju o Superpuchar Polski. W normalnym czasie gry miał miejsce rezultat 1:1. Z kolei w konkursie rzutów karnych ekipa Marka Papszuna wygrała 4:3.

Sobotnią potyczkę na obiekcie przy Łazienkowskiej poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. Asystentami sędziego głównego będą Marcin Borkowski i Marek Arys. Arbitrem technicznym będzie Paweł Malec. Tymczasem za system VAR odpowiedzialni będą Tomasz Musiał i Dawid Golis.

Legia do potyczki z wicemistrzami Polski podejdzie po wygranym boju z Wigrami Suwałki (3:1) w Fortuna Pucharze Polski. Z kolei zespół Marka Papszuna pokonał ostatnio Stal Rzeszów (4:2) w krajowym pucharze. Tym obi drużyny do hitu przystąpią w dobrych nastrojach.

Czytaj więcej: Legia po triumfie nad Wigrami zaczęła misję Raków

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze