Jagiellonia z wiktorią

Ireneusz Mamrot
Ireneusz Mamrot fot. ASInfo

Gracze Jagiellonii wygrali z ŁKS-em 2:0. Bramki dla triumfatorów zdobyli Kwiecień i Klimala.

Obie drużyny na pewno chciały tutaj zdobyć komplet punktów. Jagiellonia gra bowiem o grupę mistrzowską, a rywale o uniknięcie degradacji. W ostatnich tygodniach lepiej spisywali się goście. Piłkarze z Łodzi nie przegrali od końcówki września i liczyli na podtrzymanie tej serii.

Jak wyglądało to spotkanie? Pierwsza bramka padła w 65. minucie. Gospodarze mieli rzut rożny. Do piłki podszedł Pospisil, a celną główką popisał się Kwiecień.

W 78. minucie piłkarze z Podlasia prowadzili już dwoma trafieniami. Tym razem błąd w defensywie rywali wykorzystali podający Imaz oraz strzelający Klimala.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie. Warto jeszcze dodać, że w końcowych minutach drugą żółtą kartką, a konsekwencji czerwoną, został ukarany Rozwandowicz.

Jagiellonia – ŁKS 2:0 (0:0)

1:0 Kwiecień 65′
2:0 Klimala 78′