Jagiellonia vs Arka. Zapowiedź, typy, kursy

Jesus Imaz
Jesus Imaz fot. Jagiellonia Białystok

W pierwszym niedzielnym spotkaniu w ramach 16. kolejki polskiej ekstraklasy Jagiellonia Białystok stanie do rywalizacji z Arką Gdynia. W różnych nastrojach przystąpią do swojej potyczki obie ekipy. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jagiellonię i Arkę dzieli w ligowej klasyfikacji 10 punktów. Duma Podlasia plasuje się na ósmej pozycji, natomiast marzenia o wydostaniu się ze strefy spadkowej ma team z Trójmiasta.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, ostatnie wyniki

W ramach piętnastej serii gier zawodnicy teamu z Białegostoku przegrali 1:3 z Piastem Gliwice. Z kolei Arka w pokonanym polu pozostawiła Wisłę Kraków. Jednocześnie to team z Trójmiasta w lepszych nastrojach podejdzie do swojego starcia.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, historia

W pierwszym boju w tym sezonie między obiema ekipami Jagiellonia nie dała żądnych szans gdynianom, wygrywając na obiekcie Arki pewnie 3:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Bartosz Bida, Jesus Imaz oraz Taras Romanczuk.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy nie może zagrać tylko Bartosz Kwiecień. Nieco gorzej wygląda sytuacja kadrowa gości, u których zabraknie: Michała Kopczyńskiego, Fabiana Serrarensa i Nando Garcii.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, kursy

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, 1×2 kursy
Wygrana
Jagiellonia
Remis Wygrana
Arka
STS 1,75 3,85 4,52 Sprawdź ofertę STS
Betclic 1,73 3,95 4,80 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,74 3,85 4,65 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 1,78 3,90 4,82 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,71 4,20 4,95 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 1,77 3,65 4,42 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,74 3,90 4,70 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 1,73 3,95 4,80 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 23.11.2019 20:29

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo Żółto-czerwonych oscyluje wokół 1,71-1,78. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci LVBet.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami analityków bukmacherskich, stawiając na wygraną białostoczan. Nasz typ: 2:1.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.
s

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, przewidywane składy

Jagiellonia: Węglarz – Wójcicki, Arsenić, Runje, Böðvarsson, Prikryl, Romanczuk, Pospisil, Camara, Imaz, Klimala

Arka: Steinbors – Zbozień, Maghoma, Danch, Marciniak, Vejinović, Busuladzić, Antonik, Nalepa, Jankowski, Schirtladze.

Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia, transmisja meczu

Niedzielne starcie Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 14:55. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze