Jagiellonia rozwiązała kontrakt z pomocnikiem

Piłkarze Jagielloni w meczu z Lechem Poznań
Piłkarze Jagielloni w meczu z Lechem Poznań PressFocus

Jagiellonia Białystok rozwiązała kontrakt z Kamilem Wojtkowskim, jak przekazała poprzez swoje media społecznościowe.

Jagiellonia pożegnała się z Kamilem Wojtkowskim

Piłkarz, jadąc w niedzielę swoim samochodem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekł policji. W efekcie pościgu doprowadził do stłuczki i uciekł z miejsca zdarzenia. W poniedziałek sam zgłosił się na komisariat. Przeprowadzono na nim narkotest, który wskazał, że był pod wpływem środków odurzających, pobrano też krew do dalszych badań.

“W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce minionej niedzieli z udziałem zawodnika naszego klubu, Zarząd Jagiellonii Białystok Sportowej Spółki Akcyjnej informuje, że jest w trakcie gromadzenia wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przebiegu i skutków opisywanej w mediach sytuacji.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że Jagiellonia Białystok potępia takie zachowania i uważa je za rażące naruszenia zasad dyscypliny, na które nie ma miejsca w naszym Klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zajścia, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje” – mogliśmy przeczytać w mediach społecznościowych klubu w poniedziałek. We wtorek Jagiellonia poinformowała, że rozwiązała kontrakt z zawodnikiem.

Piłkarz trafił do Białegostoku w listopadzie jako wolny zawodnik. Wystąpił w tym sezonie siedmiokrotnie w barwach Jagi. Nie zanotował bramki ani asysty.

Komentarze