Igor Angulo wróci do Polski? Zaskakujący kierunek

Igor Angulo
Igor Angulo Fot. PressFocus

Igor Angulo swego czasu świetnie radził sobie na poziomie Ekstraklasy w barwach Górnika Zabrze. Teraz 38-latek od kilku miesięcy przebywa na piłkarskim bezrobociu i nieoczekiwanie może związać się z III-ligową Wieczystą Kraków – informuje Mateusz Miga.

  • Igor Angulo ma na swoim koncie ponad 100 występów w Ekstraklasie
  • Od końca maja hiszpański napastnik nie jest związany z żadnym pracodawcą
  • Aktualnie prowadzi on negocjacje z trzecioligową Wieczystą Kraków

Były król strzelców Ekstraklasy wyląduje w III lidze?

O Wieczystej Kraków można powiedzieć wiele. Co prawda występuje na poziomie III ligi, ale finansami zdecydowanie wybija się ponad resztę stawki. W swoich szeregach ma już takie znane nazwiska, jak Franciszek Smuda, Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Błażej Augustyn czy Maciej Jankowski.

Wkrótce krakowską ekipę może zasilić kolejny uznany piłkarz. Jak informuje Mateusz Miga, negocjacje z Wieczystą prowadzi Igor Angulo, czyli były król strzelców Ekstraklasy. W 106 występach strzelił na jej poziomie w sumie 63 bramki.

To działo się jednak kilka lat temu. Obecnie hiszpański napastnik przebywa na piłkarskim bezrobociu, bowiem wraz z końcem maja rozstał się z indyjskim Mumbai City. Od tego czasu nie może znaleźć nowego pracodawcy.

Wieczysta jest w stanie skłonić 38-latka atrakcyjną pensją, a także ambitnym projektem. Pomimo tego, że jeszcze w poprzednim sezonie krakowski klub występował na poziomie czwartoligowym, celem na obecną kampanię jest awans do II ligi. Angulo ma zapewnić skuteczność, która na ten moment mocno zawodzi. Po czterech kolejkach Wieczysta ma na swoim koncie 7 punktów i zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również: Zawodnik GKS-Tychy mierzy wysoko. “Sport to rywalizacja, a my chcemy awansu”

Komentarze