Gwiazda Ekstraklasy już w nowym klubie!

Jorge Felix
Jorge Felix fot. LksLodz.pl

Najlepszy piłkarz ostatniego sezonu PKO Ekstraklasy ma nowy klub! Jorge Felix, który do tej pory reprezentował barwy Piasta Gliwice, został we wtorek nowym zawodnikiem tureckiego Sivassporu.

Czytaj dalej…

28-letni Hiszpan, który na polskich boiskach występował przez ostatnie dwa lata, podpisał z Sivassporem dwuletnią umowę. Do tureckiego klubu przenosi się na zasadzie wolnego transferu, po wygaśnięciu dotychczasowego kontraktu z Piastem.

Jorge Felix liderem Piasta Gliwice

Klub z Gliwic już wcześniej pogodził się z odejściem swojego zawodnika, który był jednym z kluczowych elementów drużyny prowadzonej przez Waldemara Fornalika. W pierwszym sezonie pomógł zespołowi z Górnego Śląska w sprawieniu ogromnej niespodzianki i zdobyciu mistrzostwa Polski.

W drugim sezonie był jeszcze ważniejszą postacią swojej drużyny, a także całej ligi. Po zakończeniu sezonu, Jorge Felix został uznany najlepszym zawodnikiem PKO Ekstraklasy.

W ciągu dwóch ostatnich lat, hiszpański pomocnik rozegrał na boiskach polskiej ekstraklasy 67 spotkań, zdobywając w nich 22 bramki i dokładając do tego osiem asyst.

Komentarze