Gustafsson wybrał 30 piłkarzy na zgrupowanie w Turcji

Piłkarze Pogoni Szczecin
Piłkarze Pogoni Szczecin fot. PressFocus

Pogoń Szczecin po pierwszej części sezonie w PKO Ekstraklasie plasuje się na czwartej pozycji. Jednocześnie Portowcy są w dobrym położeniu przed walką o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach, tracąc do drugiej Legii Warszawa tylko trzy oczka. Znana jest kadra szczecinian na zgrupowanie w Belek.

  • Pogoń Szczecin będzie przygotowywać się w Belek w dniach 9-19 stycznia
  • Jens Gustafsson powołał 30 piłkarzy na zgrupowanie w Turcji
  • Portowcy rozegrają trzy spotkania kontrolne

Pogoń Szczecin chce zaatakować czołówkę

Pogoń Szczecin ma ambitny plan, aby przywitać z nowym pięknym stadionie w Europie. Portowcy marzą o kolejnych występach w europejskich pucharach. Na dzisiaj to marzenie jest w zasięgu możliwości szczecinian.

Ekipa Jensa Gustafssona szlifować formę przez najbliższe dwa tygodnie będzie w Belek, gdzie rozegra sparingi z: FK Aktobie, FCSB Bukareszt i z Karabachem Agdam.

Opiekun Portowców podjął decyzję, aby do Turcji zabrać grupę 30 piłkarzy.

Kadra Pogoni na zgrupowanie w Belek:

Bramkarze: Dante Stipica, Bartosz Klebaniuk, Maciej Kowal, Axel Holewiński;

Obrońcy: Mariusz Malec, Kostas Triantafyllopoulos, Benedikt Zech, Paweł Stolarski, Léo Borges, Leonardo Koútris, Linus Wahlqvist, Konrad Magnuszewski, Dawid Rezaeian;

Pomocnicy: Kamil Drygas, Sebastian Kowalczyk, Michał Kucharczyk, Damian Dąbrowski, Marcel Wędrychowski, Kacper Łukasiak, Mateusz Łęgowski, Mariusz Fornalczyk, Kamil Grosicki, Wahan Biczachczjan, Alex Gorgon, Rafał Kurzawa, Adrian Przyborek, Yadegar Rostami;

Napastnicy: Luka Zahović, Pontus Almqvist, Kacper Kostorz.

Czytaj więcej: Kadra Piasta Gliwice na obóz w L’Abir

Komentarze