Gustafsson wie jak ulepszyć Pogoń. “To musimy poprawić”

Jens Gustafsson
Jens Gustafsson PressFocus

Pogoń zakończyła 2022 roku zwycięstwem. Trener szczecinian nie jest jednak w pełni zadowolony. Szwed opowiedział o tym co chce poprawić.

  • Pogoń ma tyle samo punktów, co trzeci Widzew
  • W Szczecinie mają jednak świadomość, że mogli spisać się lepiej
  • Do sprawy odniósł się Jens Gustafsson

Pogoń skończyła rundę tuż za podium

Od sezonu 2022/2023 Pogoń prowadzi Jens Gustafsson. Za jego kadencji szczecinianie dość szybko odpadli z Ligi Konferencji. Zostali też wyeliminowani z Pucharu Polski. W Ekstraklasie są zaś na czwartym miejscu w tabeli. Między innymi dzięki niedzielnemu zwycięstwu z Radomiakiem Radom (2:1). Opiekun Portowców już zastanawia się co poprawić podczas zimowych przygotowań.

Na pewno są kwestie, które musimy poprawić w trakcie przerwy zimowej, w okresie przygotowań. To rzeczy, które musimy zrobić poprzez treningi. Poza tym, na pewno będzie też większa rywalizacja. Wraz ze startem przygotowań do treningów wróci Pontus Almqvist. Jego brak w ostatnim czasie spowodował u nas wiele problemów – ocenił Jens Gustafsson.

Za dużo było w tej rundzie meczów, które nie stały z naszej strony na wysokim poziomie. To musimy poprawić i zmienić. Dziś cieszymy się z trzech punktów, zabieramy je do Szczecina. Rundę kończymy na niezłej lokacie, ale na pewno nie jest to dla nas perfekcyjne, oczekiwane miejsce. Zrobimy wszystko, by wiosną do końca liczyć się w walce o topowe pozycje – powiedział szkoleniowiec ze Szwecji.

Czytaj także: Wypowiedzi trenerów po meczu Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa

Komentarze