Górnik Zabrze osiągnął porozumienie w sprawie soldinego wzmocnienia

Paweł Olkowski
Paweł Olkowski fot. PressFocus

Paweł Olkowski zostanie nowym zawodnikiem Górnika Zabrze, ujawnił dziennikarz Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty. Były reprezentant Polski wzmocni 14-krotnych mistrzów Polski w defensywie.

  • Górnik Zabrze wygląda na to, że zaczął już wzmacniać się przed nowym sezonem
  • Dziennikarz Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty podał, że szeregi 14-krotnych mistrzów Polski wzmocni Paweł Olkowski
  • 31-latek ma podpisać z klubem z Zabrza kilkuletnią umowę

Górnik z solidnym wzmocnieniem

Paweł Olkowski od dłuższego czasu był łączony przez media z powrotem do Polski po zagranicznych wojażach. Już jakiś czas temu światło dzienne ujrzała wiadomość, że były reprezentant Polski może wrócić do Górnika Zabrze. Doniesienia w tej kwestii potwierdził dziennikarz Piotr Koźmiński.

Olkowski według najnowszych informacji WP SportoweFakty doszedł już do porozumienia z Górnikiem Zabrze. Jednocześnie piłkarz kończy swoją przygodę z turecką piłką nożną. Ostatnio bronił barw Gaziantep, z którym ma umowę tylko do końca czerwca tego roku.

32-latek nie ma wzmocnić zabrzan na zasadzie krótkoterminowego kontraktu. W grę wchodzi długa umowa. Tym samym defensywa ekipy Jana Urbana zyskała poważne wzmocnienie.

Górnik aktualnie w tabeli PKO Ekstraklasy plasuje się na dziewiątej pozycji. 14-krotmni mistrzowie Polski legitymują się bilansem 41 oczek. Okazję na poprawę tego bilansu zabrzanie będą mieli już w najbliższy weekend, gdy zmierzą się u siebie z Górnikiem Łęczna. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o 15:00.

Czytaj więcej: Wieczysta może zagrać sparing z uczestnikiem mistrzostw świata

Komentarze