Górnik Zabrze blisko solidnego wzmocnienia

Grzegorz Sandomierski
Grzegorz Sandomierski fot. PressFocus

Grzegorz Sandomierski wkrótce zostanie nowym zawodnikiem Górnika Zabrze, podaje na łamach jednego z portali społecznościowych Janekx89. Zawodnik ostatnio bronił barw rumuńskiej Cluj.

  • Grzegorz Sandomierski wkrótce wróci do Ekstraklasy
  • 31-latek ma zostać nowym bramkarzem Górnika Zabrze
  • W ostatniej kampanii doświadczony zawodnik bronił barw Cluj

Górnik Zabrze blisko kolejnego transferu

Grzegorz Sandomierski do ekipy z Roosevelta ma dołączyć na zasadzie wolnego transferu. 31-latek wróci jednocześnie do ligi polskiej, w której nie grał od stycznia 2020 roku.

31-latek piłkarz w trakcie swojej piłkarskiej kariery zaliczył już kilku klubów. Bronił barw między innymi: Jagiellonii Białystok, KRC Genk, Dinamo Zagrzeb, Zawiszy Bydgoszcz, czy Cracovii.

Sandomierski ma na swoim koncie trzy występy w reprezentacji Polski. Zawodnik w Ekstraklasie zaliczył łącznie 190 meczów, w których 57 zachował czyste konto.

Jeśli transakcja z udziałem doświadczonego bramkarza dojdzie do skutku, będzie to prawdopodobnie piąty bramkarz w kadrze Trójkolorowych. Już w tym okienku transferowym szeregi Górnika wzmocnił Paweł Sokół. Ponadto na tej pozycji mogą grać też: Daniel Bielica, Daniel Grzesiak oraz Bartosz Neugebauer. W trakcie trwającego okienka transferowego go teamu Jana Urbana dołączyli już: Lukas Podolski, Robert Dadok, czy Mateusz Cholewiak.

Zabrzanie nowy sezon zaczną już za dwa tygodnie, mierząc się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Pierwsze starcie w roli gospodarza w nowej kampanii rozegrają z kolei 30 lipca przeciwko Lechowi Poznań.

Czytaj więcej: Górnik Zabrze potwierdził hit transferowy

Komentarze