Górnik z kompletem

Marcin Brosz
Marcin Brosz fot. ASInfo

Gracze Górnika wygrali u siebie z Zagłębiem 1:0. Jedynego gola w tej potyczce zdobył Jimenez.

Co działo się w tym spotkaniu? W 27. minucie na uderzenie zdecydował się Sekulić. Zawodnikowi Górnika zabrakło jednak odpowiedniej precyzji.

Kilkadziesiąt sekund potem na bramkę ekipy z Zabrza uderzył Starzyński. Także jednak niecelnie i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

W 57. minucie zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. Uderzenie oddał Kopacz, ale został zablokowany.

W 59. minucie Czerwiński ładnie wypatrzył Tuszyńskiego. Ten jednak w dogodnej sytuacji fatalnie się pomylił.

Pierwsze trafienie w tym spotkaniu miało miejsce w 73. minucie. Do futbolówki dopadł Jimenez i pokonał bramkarza rywali.

W 89. minucie gospodarze mogli podwyższyć. Blisko szczęścia był Angulo, ale uderzył jednak tylko w poprzeczkę.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i zabrzanie zdobyli komplet oczek.

Górnik – Zagłębie 1:0 (0:0)

1:0 Jimenez 73′