Górnik vs Wisła Kraków. Zapowiedź, typy, kursy

Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski fot. Grzegorz Wajda

Bardzo interesująco zapowiada się drugie piątkowe starcie w ramach 18. kolejki polskiej ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze na swoim stadionie zmierzy się z Wisłą Kraków. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Wiślacy przystąpią do swojej potyczki, chcąc przełamać serię porażek. Wcale nie lepiej wygląda jednak sytuacja zabrzan, którzy nie zaznali smaku zwycięstwa w lidzie od sierpnia.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, ostatnie wyniki

Podopieczni Marcina Brosza przystąpią do swojej potyczki po porażce z Zagłębiem Lubin. Górnicy ulegli Miedziowym 0:2. Z kolei krakowianie ulegli ostatnio Lechii Gdańsk, przegrywając z teamem z Trójmiasta 0:1. Wiślacy legitymują się jednocześnie serią dziewięciu porażek z rzędu.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, historia

W pierwszym w tym sezonie boju z udziałem obu drużyny górą byli piłkarze Wisły, wygrywając 1:0 po trafieniu Chuki. Ogólnie w siedmiu ostatnich potyczkach między obiema ekipami trzy razy górą byli wiślacy, a cztery razy szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili piłkarze spadkobierców 14-krotnych mistrzów Polski.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, sytuacja kadrowa

Michał Koj i Daniel Sciślak to dwóch zawodników, których zabraknie w szeregach gospodarzy z powodu kontuzji. U gości zabraknie natomiast Krzysztofa Drzazgi, Davida Niepsuja, Vukan Savicevicia, Emmanuela Kumaha oraz Kamila Wojtkowskiego.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, kursy

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, 1×2 kursy
Wygrana
Górnika
Remis Wygrana
Wisły
STS 1,95 3,60 3,82 Sprawdź ofertę STS
Betclic 1,86 3,75 3,95 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,86 3,75 3,95 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,00 3,72 3,80 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,01 3,80 3,80 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 1,97 3,50 3,49 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,95 3,80 3,70 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,03 3,65 3,60 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 05.12.2019 20:46

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo zabrzan oscyluje wokół 1,86-2,03. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci PZBuk.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, typy i przewidywania

Naszym zdaniem potyczka zakończy się kompromisem. Nasz typ: 1:1.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, przewidywane składy

Górnik: Chudy – Sekulić, Bochniewicz, Wiśniewski, Janża, Matras, Matuszek, Zapolnik, Kopacz, Jesus Jimenez, Angulo

Wisła: Buchalik – Burliga, Wasilewski, Klemenz, Sadlok, Boguski, Basha, Błaszczykowski, Pawłowski, Mak, Brożek.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, transmisja meczu

Piątkowe starcie Górnik Zabrze – Wisła Kraków będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze