Górnik vs Legia. Zapowiedź, typy, kursy

Kasper Hamalainen
Kasper Hamalainen fot. ASInfo

Bardzo interesująco zapowiada się niedzielne spotkanie w ramach 28. kolejki ligi polskiej, w którym Górnik Zabrze zmierzy się na swoim stadionie z Legią Warszawa. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Odmienne cele mają obecnie obie drużyny. Stołeczny team cały czas liczy się w walce o mistrzostwo Polski. Z kolei zabrzanie zaangażowani są w walkę o ligowy byt.

Górnik – Legia, historia

W trzech ostatnich potyczkach z udziałem obu drużyn za każdym razem lepsi okazywali się Wojskowi. W boju z listopada minionego roku Legia wygrała 4:0. Dodajmy natomiast, że zabrzanie na swoim obiekcie nie przegrali z warszawską ekipą od czterech meczów.

Górnik – Legia, ostatnie wyniki

Podopieczni Marcina Brosza do swojej batalii podejdą po zremisowanym starciu z Zagłębiem Lubin. Z kolei ekipa ze stolicy Polski w swoim pierwszym spotkaniu po zwolnieniu Ricardo Sa Pinto pokonała 3:0 Jagiellonię Białystok.

Górnik – Legia, sytuacja kadrowa

Zarówno w teamie z Górnego Śląska, jak i w Legii trenerzy borykają się z kłopotami kadrowy. W szeregach gospodarzy zabraknie w niedzielnym starciu: Zapolnika, Baidoo oraz Koja. Tymczasem u gości nie będą mogli wystąpić między innymi : Cafu, Hlousek, czy Majecki.

Górnik – Legia, kursy

Górnik – Legia, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Górnika 3,81 3,85 3,90 3,85 3,95 3,90 3,90 Sprawdź ofertę ForBET
Remis 3,45 3,50 3,50 3,50 3,55 3,55 3,45 Sprawdź ofertę Etoto
Wygrana Legii 2,00 2,00 1,95 1,98 1,98 2,00 1,95 Sprawdź ofertę Etoto
Kursy aktualne na 06.04.2019 13:50

W opinii polskich, legalnych bukmacherów, faworytem niedzielnej potyczki na obiekcie w Zabrzu są goście – kursy na zwycięstwo Legii oscylują wokół wartości 2,00

Górnik – Legia, typy i przewidywania

Naszym zdaniem najbardziej prawdopodobny jest podział punktów. Nasz typ: 1:1.

Górnik – Legia, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Górnik – Legia >>

Oferta Totolotka na mecz Górnik – Legia >>

Oferta Lvbet na mecz Górnik – Legia >>

Oferta Fortuny na mecz Górnik – Legia >>

Oferta ForBet na mecz Górnik – Legia >>

Oferta eToto na mecz Górnik – Legia >>

Oferta PZBuk na mecz Górnik – Legia >>

Górnik – Legia, przewidywane składy

Górnik: Chudy – Sekulić, Bochniewicz, Wiśniewski, Gryszkiewicz, Matras, Mystakidis, Gvilia, Żurkowski, Jimenez, Angulo

Legia: Cierzniak – Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Rocha, Antolić, Martins, Kucharczyk, Hamalainen, Szymański, Carlos Lopez.

Górnik – Legia, transmisja meczu

Niedzielne starcie Górnik – Legia będzie można obejrzeć na antenie Canal+. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie można śledzić dzięki Canal+ Sport Online.

Komentarze