Górnik celuje w transfer byłego reprezentanta Polski

Paweł Olkowski
Paweł Olkowski fot. PressFocus

Górnik Zabrze latem może czekać rewolucja kadrowa. Przegląd Sportowy podaje, że jednym z zawodników, który może zasilić szeregi 14-krotnych mistrzów Polski, jest Paweł Olkowski. Na celowniku władz Trójkolorowych znajduje się podobno także Szymon Włodarczyk z Legii Warszawa.

  • Górnik Zabrze planuje latem wzmocnić się na kilku pozycjach
  • 14-krotni mistrzowie Polski mogą wzmocnić się w obronie i ataku
  • Przegląd Sportowy twierdzi, że do ekipy z Zabrza może trafić Paweł Olkowski

Górnik planuje wzmocnienia latem

Górnik Zabrze w sezonie 2021/2022 zapewnił sobie stosunkowo szybko ligowy byt. Aczkolwiek na finiszu rozgrywek podopieczni Jana Urbana szans na wywalczenie sobie miejsca w europejskich pucharach już nie mają. Tymczasem władze klubu myślami są już przy letnim oknie transferowym.

Rozgrywki ligowe w PKO Ekstraklasie powoli dobiegają końca. Tymczasem już 15 lipca wystartuje nowa kampania. Na dzisiaj nie wiadomo, czy w klubie z Zabrza zostaną trener Jan Urban i Lukas Podolski. Władze Górnika są jednak dobrej myśli.

Przegląd Sportowy informuje natomiast, że do ekipy z Zabrze mogą trafić Paweł Olkowski i Szymon Włodarczyk. Pierwszy miałby wzmocnić Trójkolorowych na prawej stronie obrony. Legionista miałby z kolei wzmocnić ekipę z Zabrza w ataku.

Górnik plasuje się aktualnie na dziewiątej pozycji z dorobkiem 41 punktów na koncie. W najbliższy weekend zabrzanie na wyjeździe zagrają z Legią Warszawa w szlagierze PKO Ekstraklasy.

Czytaj więcej: Fortuna 1 Liga: 68. derby Łodzi roztrzygnięte, Widzew bliżej Ekstraklasy

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze