GKS Tychy z 24 zawodnikami zaczął obóz w Wałbrzychu

Piłkarze GKS-u Tychy
Piłkarze GKS-u Tychy fot. PressFocus

GKS Tychy zaczyna zgrupowanie w Wałbrzychu, które potrwa od 21 do 28 stycznia. Tymczasem znana jest kadra ekipy z Fortuna 1 Ligi powołana przez trenera Dominika Nowaka.

  • GKS Tychy zaczął zgrupowanie w Wałbrzychu
  • Trener Dominik Nowak powołał na obóz 24 piłkarzy
  • Trójkolrowi wciaż mają szanse na wywalczenie miejsca w barażach o awands do elity

GKS Tychy będzie czarnym koniec rundy wiosennej?

GKS Tychy pierwszą część sezonu ligowego na zapleczu PKO Ekstraklasy zakopńczył na 11. pozycji w tabeli, legitymując się bilansem 23 punktów. Trójkolorowi tracą jednocześnie sześć oczek do szóstej aktualnie Arki Gdynia. Zatem wciąż tyszanie mają prawo marzyć o barażach o awans do elity.

Od 21 do 28 stycznia drużyna Dominika Nowaka będzie przygotowywać formę na obozie w Wałbrzychu, w którym nie wezmą udziału Gracjan Jaroch i Tomas Malec. Każdy z wymienionych otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Na zgrupowanie nie ma również Adriana Odyjewskiego, który niewykluczone, że niebawem trafi do Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Kadra GKS-u Tychy na zgrupowanie w Wałbrzychu:

Bramkarze: Konrad Jałocha, Kacper Dana, Adrian Kostrzewski;

Obrońcy: Petr Buchta, Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Krzysztof Wołkowicz, Krzysztof Machowski, Kamil Szymura, Dominik Połap, Oscar Boateng;

Pomocnicy: Marcin Kozina, Antonio Dominguez, Michał Ploch, Mateusz Radecki, Wiktor Żytek, Miłosz Pawlusiński, Kacper Skibicki, Natan Dzięgielewski, Mateusz Czyżycki, Aleksander Biegański, Mikołaj Oleksy;

Napastnicy: Daniel Rumin, Patryk Mikita.

Czytaj więcej: Zagłębie Sosnowiec wzmocniło się w obronie

Komentarze