Gergo Lovrencsics już po badaniach!

Gergo Lovrencsics
Gergo Lovrencsics fot. ASInfo

Piątkowego spotkania Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok nie będzie najlepiej wspominał Gergo Lovrencsics. Pomocnik reprezentacji Węgier w pierwszej połowie zderzył się głowami z Karolem Mackiewiczem, dlatego przedwcześnie opuścił plac gry.

Czytaj dalej…

Do sytuacji doszło w okolicach siedemnastej minuty. Wówczas po jednym z dośrodkowań w pole karne na strzał głową zdecydował się Gergo Lovrencsics. Pech chciał, że pomocnik reprezentacji Węgier zderzył się z Karolem Mackiewiczem i obaj padli na murawę. Piłkarz Jagiellonii Białystok po interwencji sztabu medycznego wrócił na boisko, natomiast Gergo Lovrencsics został zniesiony na noszach, a w jego miejsce na placu gry zameldował się Dariusz Formella.

Na szczęście z Bułgarskiej napływają do nas dobre informacje. – Muszę przyznać, że bardzo liczyłem w tym meczu na Gergo Lovrencsicsa – powiedział trener Maciej Skorża. – Jest już po pierwszych badaniach, na szczęście wszystko z jego zdrowiem jest w porządku – dodał szkoleniowiec Kolejorza. Wszystko wskazuje na to, że Węgier będzie mógł zagrać w zbliżającym się spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz.

z Poznania – Maciej Sadłowski

Komentarze