Fortuna na dłużej z Miedzią Legnica

Fortuna 1 Liga
Fortuna 1 Liga

Fortuna Zakłady Bukmacherskie pozostaną oficjalnym sponsorem Miedzi Legnica na najbliższy sezon, poinformował klub z Dolnego Śląska. Porozumienie pomiędzy przedstawicielem zaplecza polskiej ekstraklasy a Fortuną trwa już od 2017 roku..

Czytaj dalej…

Sezon 2020/21 będzie czwartym z kolei, w którym Miedź Legnica może liczyć na wsparcie ze strony Fortuny Zakłady Bukmacherskie.

– Współpraca Miedzi z Fortuną pokazuje, jak ważne w sporcie i biznesie jest zaufanie i budowanie długofalowych relacji. Nieprzerwanie możemy liczyć na ogromne wsparcie ze strony Fortuny, za co jesteśmy wdzięczni. Wierzę, że ta współpraca nadal będzie przynosić obu stronom korzyści i wiele satysfakcji – mówi Tomasz Brusiło, Członek Zarządu Miedzi.

– Przedłużenie umowy sponsorskiej jest naturalną konsekwencją udanej współpracy między Miedzią Legnica a Fortuną. Wypracowaliśmy wzajemne zaufanie przez kilka lat wspólnych działań, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Wierzymy w ambitne plany Klubu i mamy nadzieję, że już wkrótce razem będziemy świętować kolejne sukcesy – mówi Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna zakłady bukmacherskie.

Komentarze