Kolejne zmiany w kadrze Miedzi

Jarosław Skrobacz
Jarosław Skrobacz fot. Miedź Legnica

Przygotowująca się do nowego sezonu Miedź Legnica poinformowała o kolejnych zmianach kadrowych. Do czwórki piłkarzy, których odejście klub potwierdził już wcześniej, w poniedziałek dołączyli kolejni.

Czytaj dalej…

Od pewnego czasu wiemy, że w zespole Miedzi nie będą już występować Marquitos, Omar Santana i Łukasz Załuska. Klub nie zdecydował się na przedłużenie z nimi wygasających umów. Do Legii Warszawa po zakończeniu wypożyczenia wrócił natomiast Kacper Kostorz.

W poniedziałek Miedź Legnica podała nazwiska kolejnych piłkarzy, którzy decyzją sztabu szkoleniowego zespołu nie znajdą się w kadrze pierwszego zespołu na nadchodzący sezon. Z klubem definitywnie pożegnają się Artur Pikk i Damian Byrtek, do drugiego zespołu przesunięci zostaną Josip Soljić i Grzegorz Bartczak, natomiast Wojciech Łobodziński skupi się na pracy szkoleniowej w roli asystenta nowego trenera Miedzi Jarosława Skrobacza.

Także transfery do Miedzi

Klub z Dolnego Śląska sprowadził także kilku ciekawych zawodników, którzy powinny być wzmocnieniem pierwszoligowego zespołu. Do Miedzi dołączyli między innymi Artiom Carastoian, Krzysztof Drzazga, Jędrzej Grobelny, Szymon Matuszek, Wiktor Pleśnierowicz czy Kamil Zapolnik.

Jedenastka z Legnicy nowy sezon 2020/21 rozpocznie przed własną publicznością. W meczu 1. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzy się 28 sierpnia z Sandecją Nowy Sącz.

Komentarze