Fortuna 1. Liga: remisy w Głogowie i Gdyni

Arka Gdynia i Odra Opole
Arka Gdynia i Odra Opole PressFocus

Podziałem punktów zakończyły się oba niedzielne spotkania 24. kolejki Fortuna 1. Ligi . Chrobry Głogów bezbramkowo zremisował z Miedzią Legnica, natomiast Arka Gdynia 1:1 z Odrą Opole.

Najbliżej zdobycia kompletu punktów była Odra Opola, która w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia bardzo długo była na prowadzeniu. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Szrek. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, po tym jak cztery minuty przed jego zakończeniem do wyrównania doprowadził Adam Danch.

W drugim spotkaniu świetnej okazji do odniesienia zwycięstwa nie wykorzystała Miedź Legnica. W 41. minucie prowadzenie dla gości mógł uzyskać Kamil Zapolnik, ale jego uderzenie z rzutu karnego wybronił Rafał Leszczyński.

Chrobry Głogów – Miedź Legnica 0:0

Arka Gdynia – Odra Opole 1:1 (0:1)