Fornalik: Martwią stracone bramki

Waldemar Fornalik
Waldemar Fornalik fot. Daniel Dmitriew / Piast-gliwice.eu

Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik był mocno rozczarowany przegraną przed własną publicznością z Lechią Gdańsk 1:3 w sobotnim meczu o Superpuchar Polski.

Czytaj dalej…

– Nie można wygrać meczu, kiedy traci się bramki tak w prosty sposób. Myślę, że to było decydujące – podkreślił były selekcjoner kadry dla oficjalnego serwisu mistrzów Polski.

– Gratuluję drużynie Lechii zdobycia Superpucharu. Nam się nie udało. Przyszedł ten dzień, w którym przegraliśmy mecz. Nie miało to miejsca od marca. Nastąpiła porażka, na pewno wyciągniemy z tego wnioski – zapewnia Fornalik.

– Na początku obu połów Lechia strzeliła gole. Nie można wygrać meczu, kiedy traci się bramki tak w prosty sposób. Również gra nie była tak płynna, jak do tego przyzwyczailiśmy – tłumaczył grę podopiecznych opiekun Piasta.

– Nie mogliśmy nie myśleć o meczu środowym, dlatego nastąpiły zmiany w składzie. Martwią stracone bramki, natomiast na pewno będziemy inaczej będziemy funkcjonować w kolejnym meczu i inaczej będzie zestawiony skład – podsumował Fornalik.

Komentarze