Fietz podpisał trzyletni kontrakt z Lechem

Kibic Lecha Poznań
Kibic Lecha Poznań fot. ASInfo

Karol Fietz podpisał profesjonalny kontrakt z Lechem Poznań – poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Czytaj dalej…

16-letni pomocnik juniorów starszych związał się z Kolejorzem trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

– Nigdy nie zamierzałem grać w innym klubie, niż w Lechu. Jestem rodowitym poznaniakiem, to w tym mieście się urodziłem. Od kilku sezonów gram na pozycji defensywnego pomocnika co sprawia mi ogromną frajdę – wyznał Fietz po złożeniu stosownych podpisów.

– Moim idolem jest N’Golo Kante. Bardzo cenię w nim jego pracowitość, waleczność, ale i skromność. Jest moją inspiracją. Jest też doskonałym przykładem jak ciężko pracując można wejść na sam szczyt. Nie ukrywam, że tego życzę i sobie – podkreślił nastoletni rozgrywający Kolejorza.

– Mocno wierzę w to, że na wiosnę rozpocznie się ostry marsz w górę tabeli i że osiągniemy wyznaczone cele. Trudno być zadowolonym z tej rundy. Liga jest trudna, a nasze ambicje i cele znacznie wyższe. Mamy świadomość, że gramy głównie rocznikiem młodszym, ale to dobrze, gdyż ogrywamy się i zdobywamy bezcenne doświadczenie. Nie poddamy się i będziemy walczyć do końca o nasze cele – podsumował Fietz.

Komentarze