Etzaz Hussain nie trafi do Cracovii. Nowy klub Norwega

Cracovia
Cracovia PressFocus

Cracovia nie zakontraktuje Etzaza Hussaina. Norweski pomocnik został zaprezentowany jako nowy zawodnik cypryjskiego Apollonu Limassol.

  • Etzaz Hussain nie dla Cracovii
  • “Pasy” interesowały się Norwegiem
  • 29-latek przeniósł się do Apollonu Limassol

Cracovia nie przekonała Etzaza Hussaina

Cypryjski Apollon Limassol za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych poinformował o sprowadzeniu na zasadzie wolnego transferu Etzaza Hussaina z Molde. 29-letni pomocnik w ostatnich dniach był poważnie łączony z Cracovią, ale ostatecznie wybrał propozycję z Cypru.

Tym samym włodarze “Pasów” będą musieli poszukać innych alternatyw na rynku transferowym. Cracovia będzie chciał pozyskać zawodnika do środka pola. Jak podawał portal “Transfery.info”, Etzaz Hussain prowadził zaawansowane rozmowy z polskim klubem, jednak jak widać, ostatecznie nie udało się osiągnąć porozumienia.

Były młodzieżowy reprezentant Norwegii był dostępny za darmo, ponieważ wygasł jego kontrakt z Molde, w którym spędził ostatnie sześć sezonów, a także lata 2012-2016. Doświadczony piłkarz w swoim CV ma również Sivasspor, Valerengę oraz angielski Manchester United, w którego akademii stawiał premierowe piłkarskie kroki.

Etzaz Hussain w 295 spotkaniach dla Molde strzelił 39 bramek i zaliczył 38 asyst. Jego wartość rynkowa jest szacowana na 750 tysięcy euro.

Komentarze