Emreli jednak wystąpi w szlagierze? Legia opublikowała komunikat ws. swojej gwiazdy

Mahir Emreli
Mahir Emreli fot. PressFocus

Legia Warszawa przed meczem z Lechem Poznań może mieć kłopot. Azerskie media przekazały, że Mahir Emreli miał pozytywny wynik testu na COVID-19. Tymczasem nowe wieści w sprawie pojawiły się na oficjalnej stromnie internetowej mistrzów Polski.

  • Arcyciekawie zapowiada się niedzielnmy hit 11. kolejki PKO Ekstraklasy
  • Legia Warszawa zmierzy się na stadionie przy Łazienkowskiej z Lechem Poznań
  • Czy zagra w tym starciu Emreli? Mistrzowie Polski na swojej stronie internetowej opublikowali komunikat dotyczący Azera

Emreli zagra z Lechem?

Legia Warszawa nie zachwyca w trakcie trwającej kampanii w lidze. W Lidze Europy podopieczni Czesława Michniewicza zaliczyli dwa zwycięstwa. Tymczasem w ośmiu spotkaniach PKO Ekstraklasy stołeczny team wywalczył jak na razie dziewięć punktów.

Okazją na poprawienie swojego ligowego wizerunku może być dla Legii starcie z Lechem Poznań. Kluczową postacią Wojskowych miałby być w tym boju Mahir Emreli. O ile będzie mógł zagrać. Nowe wieści w sprawie przekazało biuro prasowe mistrzów Polski.

“Po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 u zawodnika Legii Warszawa – Mahira Emrelego, zgodnie z ustaleniami sztabu medycznego stołecznej drużyny, powtórzony wynik testu u 24-letniego napastnika dał wynik negatywny. Zawodnik jest zaszczepiony i nie ma żadnych objawów” – czytamy w oficjalnym komunikacie Legii Warszawa.

Mahir Emreli w tym sezonie wystąpił łącznie w 19 meczach. Urodzony w Baku piłkarz zdobył 10 bramek, notując też jedną asystę.

Czytaj więcej: Emreli z koronawirusem. Legia ma problem przed meczem z Lechem

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze