Rafał Wolski na dłużej w Wiśle Płock

Rafał Wolski
Rafał Wolski fot. Wisła Płock

Rafał Wolski w przyszłym sezonie będzie występował w Wiśle Płock – poinformowali Nafciarze. 27-letni pomocnik już w marcu został piłkarzem płockiego klubu, a w czwartek poinformowano, że związał się z nim do 30 czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Wolski do drużyny Wisły Płock dołączył 6 marca na zasadzie wolnego transferu, po tym jak rozwiązał swój kontrakt z Lechią Gdańsk. Nie zdążył jednak zadebiutować w drużynie prowadzonej przez Radosława Sobolewskiego przed zawieszeniem rozgrywek Ekstraklasy spowodowanym pandemią koronawirusa.

Teraz obie strony poinformowały, że podpisana umowa będzie obowiązywać również w przyszłym sezonie.

Wolski dziękuje za zaufanie Wiśle Płock

– Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że tak będzie wyglądał mój pobyt w Wiśle Płock. Nikt przecież nie mógł przewidzieć jak zmieni się sytuacja w kraju i na świecie. Nie udało mi się przez to zadebiutować oficjalnie w koszulce Nafciarzy i pokazać na co mnie stać – powiedział Rafał Wolski, cytowany w oficjalnym komunikacie Wisły Płock.

7-krotny reprezentant Polski z niecierpliwością czekać na wznowienie rozgrywek i otrzymanie szansy gry w zespole, którego trenerem jest Radosław Sobolewski. – Zapewniam jednak, że palę się do gry. Razem z chłopakami i sztabem staramy się utrzymać jak najwyższą formę. Klub robi wszystko, żeby nasze przygotowania przebiegały sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Dziękuję za zaufani – dodał.

Rafał Wolski w trakcie swojej dotychczasowej kariery rozegrał 109 spotkań na boiskach Ekstraklasy, zdobywając w nich 16 bramek. Na krajowym “podwórku” reprezentował barwy takich klubów jak Legia Warszawa, Wisła Kraków i Lechia Gdańsk. W międzyczasie przebywał również za granicą, broniąc barw włoskich klubów – Fiorentiny i Bari, a także belgijskiego KV Mechelen.

Komentarze