Majecki z kontuzją! Występ z Lechem niepewny

Radosław Majecki
Radosław Majecki fot. Grzegorz Wajda

Radosław Majecki broniący barw Legii Warszawa doznał kontuzji mięśniowej w trakcie jednego z treningów stołecznej drużyny, o czym poinformowała Izabela Koprowiak z Przeglądu Sportowego. Tym samym pod znakiem zapytania stoi występ młodego bramkarza w boju z Lechem Poznań, który będzie miał miejsce już za tydzień.

Czytaj dalej…

Majecki swojego urazu doznał w trakcie jednego ze starć z Williamem Remym, o czym poinformowała dziennikarka najpopularniejszego polskiego dziennika sportowego. Jednocześnie niepewny jest występ 20-latka w klasyku PKO Ekstraklasy, który jest zaplanowany na sobotę 30 maja na godzinę 20:00.

Dodajmy, że Majecki zawodnikiem Legii pozostanie tylko do końca sezonu 2019/2020. Młodzieżowy reprezentant Polski w kolejnej kampanii będzie już bronił barw AS Monaco, do którego trafi po wypożyczeniu do aktualnych wicemistrzów Polski.

Były zawodnik Stali Mielec związał się z klubem z Księstwa kontraktem do końca czerwca 2024 roku. W tej kampanii Majecki wystąpił łącznie w 34 spotkaniach, zachowując w 16 meczach czyste konto.

Komentarze