Lech przerwał ofensywną niemoc, Zagłębie z poczuciem niedosytu – niedziela w Ekstraklasie

Zagłębie - Korona
Zagłębie - Korona PressFocus

Wyniki 12. kolejki Ekstraklasy. Na niedzielę 9 października zaplanowano dwa mecze. Prezentujemy komplet rezultatów oraz strzelców goli.

Korona odrobiła stratę, Radomiak już nie

Niedzielne granie w Ekstraklasie rozpoczęło się w Lubinie, gdzie Zagłębie podejmowało Koronę. Gospodarze wygrywali 1:0 niemal do ostatniego gwizdka sędziego. Kielczanie stratę odrobili po zmianie stron w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Drugie spotkanie miało miejsce w Poznaniu. Lech liczył, że przerwie serię dwóch meczów z rzędu bez strzelonego gola. Tak też się stało. Mistrz Polski prowadzenie w starciu z Radomiakiem objęli w dwunastej minucie. Radomianie nie odrobili straty i go gospodarze zwyciężyli 1:0.