Piast vs Zagłębie. Zapowiedź, typy, kursy

Jorge Felix
Jorge Felix fot. LksLodz.pl

W jednym z najciekawszych meczów w ramach 21. kolejki polskiej ekstraklasy Piast Gliwice w roli gospodarza zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Team z Górnego Śląska przystąpi do swojej potyczki, chcąc zacząć swój marsz w drodze po obronę mistrzowskiego tytułu. Z kolei Miedziowi mają cel, aby wywalczyć miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zimą ekipę z Gliwice wzmocnił między innymi Tymoteusz Klupś. Z kolei ekipę z Lubina zasilili Olaf Nowak, czy Dominik Kalinowski, co daje jasny sygnał, że obie drużyny postawiły tylko na drobny retusz w swoich składach. Chociaż trzeba pamiętać, że z Piastem cały czas łączony jest Rafał Wolski.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, ostatnie wyniki

W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych podopieczni Waldemara Fornalika schodzili z placu gry na tarczy cztery razy, notując jedno zwycięstwo. Jedyny wygrany w tym czasie mecz Niebiesko-czerwoni zaliczyli z Łódzkim KS.

Tymczasem zawodnicy Zagłębia w grudniu minionego roku zaliczyli dwa zwycięstwa, przegrywając raz. W pokonanym polu Miedziowi pozostawili jednak Legię Warszawa, wygrywając z aktualnymi wicemistrzami Polski 2:1.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, historia

W czterech ostatnich potyczkach między obiema drużynami trzykrotnie górą byli gliwiczanie, a raz wygrało Zagłębie. Ostatnia batalia między obiema ekipami zakończyła się rezultatem 3:0 dla Piasta.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, sytuacja kadrowa

Szkoleniowiec mistrzów Polski nie będzie mógł skorzystać w niedzielnym boju z dwóch zawodników, którymi są: Piotr Malarczyk i Tymoteusz Klupś. Z kolei w ekipie z Dolnego Śląska zabraknie Lubomira Guldana, Kamila Mazka i Dominika Hładuna.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, kursy

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, 1×2 kursy
Wygrana
Piasta
Remis Wygrana
Zagłębia
STS 2,15 3,30 3,52 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,20 3,40 3,40 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,15 3,35 3,35 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,25 3,50 3,51 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,20 3,45 3,45 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,20 3,20 3,30 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,25 3,55 3,50 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,15 3,45 3,50 Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 2,20 3,40 3,43 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 08.02.2020 14:30

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo Piasta oscyluje wokół 2,15-2,25. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci Fortuny.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, typy i przewidywania

Naszym zdaniem górą będą w tym starciu Piastunki. Nasz typ: 2:1.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, Cashback 550 zł od Betclic

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla użytkowników goal.pl specjalną ofertę w postaci wyższego cashbacku, który teraz wynosi aż 550 zł.

Cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem na pierwszy zakład. Betclic prezentuje w tej kwestii proste zasady – postaw swój pierwszy zakład, a jeżeli okaże się nietrafiony, Betclic zwróci postawione środki. Nawet do kwoty 550 zł! (dla użytkowników goal.pl).

Jak uzyskać prawo do skorzystania z cashbacku do 550 złotych? Wystarczy w trakcie rejestracji na stronie Betclic w polu “kod promocyjny” wpisać GOALPL. To wszystko! Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na kwotę nawet do 550 złotych! Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat tej oferty.

Przejdź na stronę Betclic

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, przewidywane składy

Piast: Plach – Rymaniak, Korun, Czerwiński, Kirkeskov, Hateley, Jodłowiec, Milewski, Felix, Parzyszek, Tuszyński

Zagłębie: Forenc – Czerwiński, Kopacz, Oko, Balić, Tosik, Tajti, Zivec, Starzyński, Bohar, Białek.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, transmisja meczu

Niedzielne starcie Piast Gliwice – Zagłębie Lubin będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 14:55.  W internecie spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze