Wydłuża się kolejka chętnych po Karbownika

Michał Karbownik
Michał Karbownik fot. Dariusz Hermiesz / GornikZabrze.pl

Jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników z polskiej ekstraklasy w ostatnim czasie wydaje się Michał Karbonik. Piłkarz Legii Warszawa jeszcze kilka dni temu łączony był z przeprowadzką do klubów La Liga. Tymczasem najnowsze doniesienia Przeglądu Sportowego sugerują, że zawodnika chce też Club Brugge.

Czytaj dalej…

Jeszcze przed świętami Wielkiej Nocy w mediach można było znaleźć informacje, że młodego lewego obrońcę mają na swoim celowniku takie kluby jak: Real Betis, czy Sevilla FC. Po weekendzie światło dzienne ujrzała natomiast wiadomość, że do Legii po Karbownika zgłosili się przedstawiciele PSV Eindhoven, czy Sportingu Clube de Portugal.

Holendrzy i Portugalczycy mieli oferować za Polaka pięć milionów euro. Z kolei propozycje te przebił klub z Beneluksu, który jest gotowy przeznaczyć sześć milionów euro za Karbownika.

Przypomnijmy, że wychowanek Zorzy Kowala dołączył do Legii w 2015 roku. W tej kampanii Karbownik wystąpił łącznie w 27 spotkaniach. Tajemnicą Poliszynela jest to, że aktualni wicemistrzowie Polski oczekują za swojego zawodnika minimum 10 milionów euro.

Komentarze