Rzeźniczak przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak fot. Wisła Płock

Jakub Rzeźniczak podpisał nowy kontrakt z Wisłą Płock. Doświadczony obrońca związał się z Nafciarzami umową do końca następnego sezonu.

Czytaj dalej…

33-letni obrońca do Wisły Płock trafił latem ubiegłego roku na zasadzie wolnego transferu z Karabachu Agdam. Wówczas podpisał z Nafciarzami roczną umowę, która miała obowiązywać do 30 czerwca. Obie strony zdecydowały się przedłużyć współpracę na kolejny sezon.

Rzeźniczak, który przez wiele lat bronił wcześniej barw Widzewa Łódź i Legii Warszawa, po powrocie do Ekstraklasy rozegrał w niej 14 spotkań, zdobywając dwie bramki. Łącznie na swoim koncie ma 299 występów i 15 goli w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Jakub Rzeźniczak: Tworzymy ciekawy projekt

– Zdecydowałem się na dłużej zostać w Wiśle, podoba mi się atmosfera panująca w klubie, podoba mi się miasto, otoczenie. Poza tym tworzymy tutaj ciekawy projekt  – powiedział Jakub Rzeźniczak, cytowany w oficjalnym komunikacie klubu.

– Mamy zgraną, dobrą drużynę, wszystko funkcjonuje jak należy – na każdym szczeblu. Już nie mogę się doczekać, kiedy ponownie wyjdziemy na boisko – dodał obrońca Wisły Płock.

Nowe umowy Sobolewskiego i Wolskiego

Jakub Rzeźniczak jest kolejną osobą związaną z Wisłą Płock, która w ostatnich dniach podpisała nowy kontrakt z klubem. Jako pierwszy umowę na kolejny sezon przedłużył trener Radosław Sobolewski, natomiast wczoraj klub poinformował o przedłużeniu współpracy z Rafałem Wolskim.

Komentarze