Arka vs ŁKS. Zapowiedź, typy, kursy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski fot. Tomasz Duc / Arka.gdynia.pl

W drugiem niedzielnym starciu w ramach 24. kolejki PKO Ekstraklasy będziemy świadkami starcia z udziałem Arki Gdynia i Łódzkiego Klubu Sportowego. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Wiele wskazuje na to, że potyczka na Stadionie Miejskim będzie rywalizacją o przysłowiowe sześć punktów. Obie ekipy zaangażowane są w walkę o ligowy byt, więc w tym konkretnym boju walki nie powinno zabraknąć.’

Arka Gdynia – ŁKS, ostatnie wyniki

Gdynianie do swojej potyczki podejdą po zwycięskim starciu nad Rakowem Częstochowa. Arka jednocześnie przełamała się po serii trzech meczów bez wygranej.

Z kolei łodzianie w poprzedniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Pogonią Szczecun. To drugi z rzędu tego typu rezultat z udziałem ekipy Kazimierza Moskala, bo także potyczka łodzian z Wisłą Płock zakończyła się wynikiem 0:0.

Arka Gdynia – ŁKS, historia

W pierwszym w tym sezonie starciu z udziałem obu ekip Arkowcy nie pozostawili rywalom złudzeń, kto jest lepszy. Gdynianie wygrali 4:1. Dwa trafienia w tym boju zaliczył Davit Skhirtladze.

Arka Gdynia – ŁKS, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy nie będzie mógł zagrać tylko Michał Nalepa. Tymczasem szkoleniowiec gości ma wszystkich piłkarzy do swojej dyspozycji.

Arka Gdynia – ŁKS, kursy

Arka Gdynia – ŁKS, 1×2 kursy
Wygrana
Arki
Remis Wygrana
ŁKS
STS 2,20 3,25 3,44 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,13 3,40 3,65 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,15 3,25 3,55 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,20 3,40 3,70 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,20 3,30 3,60 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,02 3,22 3,78 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,20 3,40 3,65 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,13 3,40 3,65 Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 2,12 3,35 3,71 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 29.02.2020 21:02

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo Arki oscyluje wokół 2,02-2,20. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci LVBet.

Arka Gdynia – ŁKS, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami ekspertów w tym przypadku, stawiając też na triumf gdynian. Nasz typ: 1:0.

Arka Gdynia – ŁKS, Cashback 550 zł od Betclic

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla użytkowników goal.pl specjalną ofertę w postaci wyższego cashbacku, który teraz wynosi aż 550 zł.

Cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem na pierwszy zakład. Betclic prezentuje w tej kwestii proste zasady – postaw swój pierwszy zakład, a jeżeli okaże się nietrafiony, Betclic zwróci postawione środki. Nawet do kwoty 550 zł! (dla użytkowników goal.pl).

Jak uzyskać prawo do skorzystania z cashbacku do 550 złotych? Wystarczy w trakcie rejestracji na stronie Betclic w polu “kod promocyjny” wpisać GOALPL. To wszystko! Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na kwotę nawet do 550 złotych! Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat tej oferty.

Przejdź na stronę Betclic

Arka Gdynia – ŁKS, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Arka Gdynia – ŁKS, przewidywane składy

Arka: Steinbors – Zbozień, Marić, Maghoma, Marciniak, Vejinović, Deja, Kopczyński, Młyński, Jankowski, Zawada

ŁKS: Malarz – Grzesik, Gracia, Dąbrowski, Vidmajer, Wolski, Srnić, Trąbka, Dominguez, Ratajczyk, Corral.

Arka Gdynia – ŁKS, transmisja meczu

Niedzielne starcie Arka Gdynia – ŁKS będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 14:55.  W internecie spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze