Drzazga blisko ŁKS-u

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

Według informacji Przeglądu Sportowego były napastnik Wisły Kraków, Krzysztof Drzazga jest bliski przeprowadzki do Łodzi. 25-latek miałby podpisać umowę z ŁKS-em, ale transferem zainteresowana jest też Miedź Legnica.

Czytaj dalej…

Drzazga w minionym sezonie PKO Ekstraklasy praktycznie nie grał. Długo leczył kontuzję. Do składu Wisły wrócił tylko na ostatni mecz z Arką Gdynia, w którym pojawił się na boisku na zaledwie 10 minut.

Wcześniej 25-latek spisywał się w barwach Białej Gwiazdy całkiem przyzwoicie. W sezonie 2018/19 jedną rundę spędził na wypożyczeniu do Puszczy Niepołomice. Tam w 22 meczach strzelił 10 goli. Dobra forma sprawiła, że Wisła ściągnęła go z powrotem na Reymonta już zimą. Był to dobry krok. Drzazga w 17 meczach Ekstraklasy zdobył 5 bramek.

Gdyby nie poważna kontuzja napastnik Białej Gwiazdy miałby szanse być podstawowym zawodnikiem tego klubu. W obliczu problemów zdrowotnych, Wisła nie zdecydowała się na przedłużenie z nim wygasającego kontraktu i Drzazga pozostaje obecnie wolnym zawodnikiem.

Komentarze