Drugi transfer Białej Gwiazdy. Obrońca z Bośni

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. Radosław Bełżek

Adi Mehremić został w środę oficjalnie zawodnikiem Wisły Kraków. Jak poinformowała oficjalna strona klubu, 28-letni obrońca z Bośni podpisał roczną umowę. Znalazła się w niej również opcja jej przedłużenia.

Czytaj dalej…

Środkowy obrońca, który może grać również na lewej stronie defensywy, do Wisły przenosi się na zasadzie wolnego transferu, po tym jak rozstał się z portugalskim zespołem Desportivo Aves. W jego barwach, w poprzednim sezonie rozegrał osiem spotkań w tamtejszej ekstraklasie, zdobywając jednego gola.

Wcześniej Mehremić miał również okazję reprezentować barwy takich klubów jak Radnik Hadzici, Velez Mostar, Olimpik Sarajewo, MFK Rużomberok (Słowacja), Spartak Jurmala (Łotwa), MFK Frydek-Mistek (Czechy), FK Senica (Słowacja), Spartak Myjawa (Słowacja), SKN St. Polten (Austria), Żeljeznicar Saraejewo (Bośnia) i Karpaty Lwów (Ukraina).

Kolejne wzmocnienie Wisły

Sprowadzenie Bośniaka jest drugim transferem sfinalizowanym przez Wisłę Kraków przed nowym sezonem. Wcześniej drużynę prowadzoną przez Artura Skowronka wzmocnił czarnogórski napastnik Fatos Beqiraj, który ostatnio reprezentował barwy izraelskiego Maccabi Netanya.

Komentarze