Druga liga z poważnym partnerem. eWinner sponsorem tytularnym rozgrywek

eWinner 2. Liga
eWinner 2. Liga

Rozgrywki 2. Ligi piłkarskiej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tymczasem od 9 marca 2021 roku rozgrywki w trzeciej klasie rozgrywkowej w Polsce zyskały poważnego partnera. Sponsorem tytularnym 2. Ligi zostały zakłady bukmacherskie eWinner. Jednocześnie rozgrywki zyskały nowe oznaczenie, a ponadto mecze 2. Ligi będą dostępne za pośrednictwem strony internetowej bukmachera.

Nowe rozdanie w 2. Lidze

Umowa z zakładami bukmacherskimi eWinner została podpisana do końca sezonu 2022/2023. Dzięki niej na bandach LED/wideo będzie widoczna grafika z logiem bukmachera. Logo eWinner będzie także dostępne na koszulkach piłkarzy, bramie wejściowej na boisko, czy w oprawie telewizyjnej.

Ciekawe jest również to, że spotkania, które nie będą emitowane na antenach TVP, mającej prawa do pokazywania meczów z trzeciej klasy rozgrywkowej w Polsce, będzie można zobaczyć na stronie internetowej bukmachera. Do realizacji tego pomysłu bukmacher zamierza wykorzystać kamery automatyczne ze sztuczną inteligencją. Warto podkreślić, że transmisje będę dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Żadnych innych warunków nie będzie trzeba spełniać, zapewniają przedstawiciele bukmachera.

– Druga liga wchodzi na kolejny, wyższy poziom. Z myślą o kibicach staramy się sumiennie udoskonalać i uatrakcyjniać rozgrywki, a teraz dzięki sponsorowi tytularnemu, firmie eWinner, możemy dodatkowo wprowadzić nową technologię transmitowania spotkań. Poziom centralny w Polsce staje się coraz bardziej europejski i myślę, że wszyscy wspólnie obraliśmy właściwy kierunek rozwoju eWinner 2. Ligi – mówił Paweł Guminiak, prezes stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska cytowany przez oficjalną stronę Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zmiany

Stanowisko w sprawie przedstawił również Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN. – Jako federacja cieszymy się z tych pozytywnych zmian i nadal będziemy mocno wspierać zarząd Drugiej Ligi Piłkarskiej oraz kluby w dalszej profesjonalizacji rozgrywek. Gorąco wierzymy, że zaangażowanie nowego sponsora tytularnego ligi, firmy eWinner, jeszcze bardziej wpłynie na promocję i atrakcyjność tych rozgrywek – rzekł Maciej Sawicki.

Godne uwagi jest to, że firma eWinner wspiera również Polską Ligę Esportową. Jest też sponsorem tytularnym 1. Ligi żużlowej. Na początku ub.r. ambasadorem reklamowym bukmachera został były koszykarz Marcin Gortat.

Zakład bez ryzyka do 110 zł + bonus do 500 zł
Transmisje, freebety i zakłady specjalne na 2. ligę
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Komentarze