Djurdjevic zdruzgotany postawą Śląska. “Nie wiem co powiedzieć”

Ivan Djurdjevic
Ivan Djurdjevic PressFocus

Śląsk Wrocław przegrał 0:1 z Miedzią. Zmartwiony postawą drużyny był Ivan Djurdjevic, któremu brakowało słów po spotkaniu w Legnicy.

• Miedź Legnica okazała się lepsza od Śląska
  • Porażkę z beniaminkiem Ekstraklasy ocenił Ivan Djurdjevic
  • Szkoleniowiec wrocławian był rozgoryczony wynikiem spotkania

Śląsk bezradny w Legnicy

Piłkarze Śląska po niedzielnym meczu z Miedzią, mogli znaleźć się w górnej połowie tabeli. Trzeba było jednak wygrać z beniaminkiem, który pod względem punktowym był najgorszym klubem Ekstraklasy. Wrocławianie finalnie przegrali w Legnicy 0:1. Trenerowi przyjezdnych trudno było skomentować rozczarowującą postawę swoich podopiecznych.

Nie wiem, co powiedzieć. Wydawało mi się, że zaczynaliśmy mecz będąc pewni siebie, zwłaszcza w pierwszych pięciu, dziesięciu minutach. Wydawało się, że wchodzimy w mecz dobrze i realizujemy to, na co zwracaliśmy uwagę – powiedział Djurdjević

Takie mecze przyjaźni są najgorsze. Atmosfera przyjaźni, ładna pogoda, wyglądało to, jakby to był sparing. To był bardzo brzydki mecz, można powiedzieć, że oprócz bramki dla Miedzi, w pierwszej połowie nie było nic wartościowego – przyznał szkoleniowiec Śląska, wyraźnie zawiedziony niemocą ofensywną swojej drużyny.

Biliśmy głową w mur, widzieliśmy, że przeciwnik będzie szukał ataku, bo jest w takiej sytuacji, ale ta bramka nam utrudniła spotkanie. Przeciwnik się cofnął, grał niżej i to my musieliśmy grać w ataku pozycyjnym, a mamy z tym problemy – ocenił opiekun wrocławian.