Probierz po spotkaniu z Wisłą. “Zabrakło nam cwaniactwa”

Michał Probierz
Michał Probierz fot. Grzegorz Wajda

200. derby Krakowa zakończyły się podziałem punktów. W meczu z udziałem Cracovii i Wisły miał miejsce rezultat 1:1. Po zakończeniu spotkania na konkretną ocenę zawodów pozwolił sobie opiekun Pasów.

Czytaj dalej…

Cracovia po piątkowym remisie plasuje się na 10. miejscu w ligowej stawce. Drużyna z siedzibą przy ulicy Kałuży legitymuje się bilansem 13 punktów na koncie.

– Początek meczu mieliśmy bardzo nerwowy. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Było widać bardzo dużo niepewności. W szczególności po tych zawodnikach, którzy dłużej nie grali. Wprowadzaliśmy ich powoli – mówił Michał Probierz cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.

– Później mecz się wyrównał mimo tego, że w pierwszej połowie żaden z zespołów nie miał klarownych sytuacji. Straciliśmy bramkę, ale zrobiliśmy wszystko, żeby ją odrobić. Następnie graliśmy w przewadze i zdobyliśmy jedną bramkę, ale zabrakło nam cwaniactwa i skuteczności w strzeleniu drugiej i szkoda, że nie udało się jej zdobyć – uzupełnił trener Pasów.

Swój kolejny mecz Cracovia rozegra 12 grudnia na wyjeździe, mierząc się z Górnikiem Zabrze. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 17:30.

(za Wisla.krakow.pl)

Komentarze