Dani Quintana wrócił do Jagiellonii

Dani Quintana
Dani Quintana PressFocus

Jagiellonia Białystok poinformowała, że do zespołu dołączył Dani Quintana. Zawodnik odszedł z Dumy Podlasia w 2014 roku. Podpisał roczny kontrakt.

  • Dani Quintana ponownie został zawodnikiem Jagiellonii Białystok
  • Ofensywny pomocnik występował w Ekstraklasie w latach 2013-2014
  • 34-latek od stycznia pozostawał  bezrobotny, podpisał roczny kontrakt

Dani Quintana ponownie w Jagiellonii!

Jagiellonia Białystok poinformowała, że podpisała roczny kontrakt z Danim Quintaną. Ofensywny pomocnik jest doskonale znany kibicom Dumy Podlasia, dla której występował w latach 2013-2014.

Po siedmiu latach rozłąki Hiszpan zdecydował się na powrót do Ekstraklasy. W trakcie swojej pierwszej przygody na polskich boiskach dał się poznać dzięki nietuzinkowemu wyszkoleniu technicznemu, dzięki któremu wygrywał pojedynki z defensorami. Ponadto Quintana gwarantował wymierne wyniki w ofensywie. W 64 występach dla Jagiellonii Białystok zanotował 23 bramki i 20 asyst. Utalentowany gracz nie kryje radości z powrotu do Polski.

Klub niesamowicie się rozwinął od mojego wyjazdu, na co bardzo miło się patrzy. Mam nadzieję, że zdołam się zaadaptować tak, jak w przeszłości – powiedział w rozmowie z Jaga TV.

34-latek największe sukcesy święcił w Karabachu. W tej drużynie sięgnął po pięć mistrzostw Azerbejdżanu między 2015 a 2020 rokiem. Jego ostatnim klubem było CD Rongcheng, występujący w drugiej lidze chińskiej. Od stycznia Quintana pozostawał bezrobotny.

Jak poinformowała Jagiellonia, zawodnik podpisał roczny kontrakt.

Komentarze