Czwartek w 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski

TOTOLOTEK Puchar Polski
TOTOLOTEK Puchar Polski fot. Materiał prasowy

Na czwartek zaplanowane są ostatnie spotkania 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. W najciekawiej zapowiadającym się tego dnia starciu Cracovia zmierzy się z Rakowem Częstochowa.

Czytaj dalej…

Team ze stolicy Małopolski przystąpi do swojej potyczki, chcąc się zrehabilitować za porażkę sprzed kilku dni z ŁKS-em w polskiej ekstraklasy. Z kolei ekipa z Jasnej Góry ma nadzieję, że uda się jej wygrać drugi mecz z rzędu na przestrzeni zaledwie kilku dni. Przypomnijmy, że w niedzielę Raków pokonał Jagiellonię Białystok.

Pierwszy czwartkowy bój w ramach Pucharu Tysiąca Drużyn będzie udziałem Błękitnych Stargard i Stali Mielec. W roli faworyta do tej potyczki podejdzie przedstawiciel Fortuna 1 Ligi, walczący w tym sezonie o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale team z II ligi liczy na sprawienie niespodzianki.

Tymczasem drugie czwartkowe spotkanie w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski rozegrane zostanie w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Gospodarze przystąpią do swojej potyczki po ligowym triumfie nad Chrobrym Głogów. Z kolei Duma Warmii i Mazur ma za sobą wygrane starcie z GKS-em Jastrzębie.

Program czwartkowych spotkań w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski:

12:15 Błękitni Stargard – Stal Mielec
17:45 Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
20:45 Cracovia – Raków Częstochowa

Komentarze