Cracovia vs Jagiellonia. Zapowiedź, typy, kursy

Martin Kostal
Martin Kostal fot. Jagiellonia Białystok

Arcyciekawie zapowiada się drugi niedzielny bój w ramach 23. kolejki polskiej ekstraklasy, w którym Cracovia przed własną publicznością podejmować będzie Jagiellonię Białystok. Obie drużyny w ostatnim czasie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, co tylko dodaje smaczku rywalizacji. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Krakowianie do swojej potyczki przystąpią, chcąc kontynuować passę ligowych zwycięstw, która trwa od początku grudnia. Z kolei podopieczni Ireneusza Mamrota liczą na odniesienie trzeciego zwycięstwa z rzędu w Lotto Ekstraklasie w 2019 roku.

Cracovia – Jagiellonia, historia

W sześciu ostatnich bataliach z udziałem obu teamów cztery razy górą byli białostoczanie, a dwie potyczki zakończyły się remisem. W pierwszym w tym sezonie boju z udziałem obu drużyn Jagiellonia wygrała 3:1.

Cracovia – Jagiellonia, ostatnie wyniki

Team z Grodu Kraka do swojej potyczki przystąpi po cennym zwycięstwie nad Legią Warszawa w stolicy Polski. Z kolei białostoczanie mają za sobą wygrany mecz z Wisłą Płock.

Cracovia – Jagiellonia, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy zabraknie trzech zawodników, którymi są: Daniel Pik, Marcin Budziński i Gerard Oliva. W ekipie z Podlasia z powodu zawieszenia za kartki nie będzie mógł zagrać Zoran Arsenić, a kontuzje wykluczają między innymi Jesusa Imaza, czy Mariana Kelemena.

Cracovia – Jagiellonia, kursy

Cracovia – Jagiellonia, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET eToto Najlepszy kurs
Wygrana Cracovii 2,60 2,65 2,55 2,60 2,60 2,70 Sprawdź ofertę Etoto
Remis 3,25 3,20 3,10 3,20 3,10 3,25 Sprawdź ofertę Etoto
Wygrana Jagiellonii 2,78 2,84 2,55 2,90 2,80 2,85 Sprawdź ofertę LVBet
Kursy aktualne na 23.02.2019, 17:55

W opinii polskich, legalnych bukmacherów, faworytem niedzielnej potyczki są gospodarze – kursy na zwycięstwo teamu z  Miasta Królów oscylują wokół wartości 2,60.

Cracovia – Jagiellonia, typy i przewidywania

Naszym zdaniem batalia na obiekcie przy ulicy Kałuży zakończy się skromną wiktorią krakowian. Nasz typ: 1:0.

Cracovia – Jagiellonia, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Cracovia – Jagiellonia >>

Oferta Totolotka na mecz Cracovia – Jagiellonia >>

Oferta Lvbet na mecz Cracovia – Jagiellonia >>

Oferta Fortuny na mecz Cracovia – Jagiellonia >>

Oferta forBET na mecz Cracovia – Jagiellonia >>

Oferta Etoto na mecz Cracovia – Jagiellonia >>

Cracovia – Jagiellonia, przewidywane składy

Cracovia: Pesković – Rapa, Helik, Dytiatjew, Siplak, Dąbrowski, Gol, Hanca, Hernandez, Wdowiak, Cabrera

Jagiellonia: Sandomierski – Wójcicki, Runje, Mitrović, Guilherme, Poletanović, Romanczuk, Novikovas, Pospisil, Kostal, Klimala.

Cracovia – Jagiellonia, transmisja meczu

Niedzielne starcie Cracovia – Jagiellonia będzie można obejrzeć na antenie Canal+. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem Canal+ Sport Online.

Komentarze