Były piłkarz Panathinaikosu zagra w Radomiaku

Christos Donis
Christos Donis PressFocus

Christos Donis to najnowsze wzmocnienie Radomiaka Radom. “Zieloni” związali się z greckim pomocnikiem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023 roku.

  • Radomiak jest aktywny na rynku transferowym
  • Do Radomia przenosi się Christos Donis
  • To szóste zimowe wzmocnienie “Zielonych”

Grecki nabytek Radomiaka Radom

Christos Donis został zaprezentowany jako nowy zawodnik Radomiak Radom. Środkowy pomocnik po pozytywnym przejściu testów medycznych związał się z ekstraklasowym klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku. Co ciekawe, kontrakt zawiera opcję przedłużenia o dwa lata.

28-latek przeprowadził się do drużyny “Zielonych” na zasadzie wolnego transferu, ponieważ… od prawie roku pozostawał bez zatrudnienia. Wówczas były młodzieżowy reprezentant Grecji rozstał się z drugoligowym włoskim zespołem Ascoli Calcio.

Doświadczony zawodnik w swoim piłkarskim CV posiada również takie ekipy jak m.in. holenderskie Venlo, szwajcarskie Lugano oraz rodzimy Panathinaikos Ateny, dla którego rozegrał aż 137 meczów, strzelił sześć bramek i zaliczył siedem asyst.

To szósty transfer Radomiaka w tym okienku – wcześniej do Radomia trafili też Berto Cayarga, Jean Franco Sarmiento, Francisco Ramos, Mike Cestor oraz Leonardo Rocha.

Komentarze