Carlitos uradowany powrotem do Legii. Ma ambitny cel

Carlitos
Carlitos Pressfocus

Kilka dni temu Legia poinformowała, że jej barwy znów reprezentuje Carlitos. Hiszpan chce wygrać z warszawskim zespołem wszystko co możliwe.

  • Carlitos podpisał dwuletni kontrakt z Legią
  • Hiszpan w Warszawie chce walczyć o mistrzostwo i Puchar Polski
  • 32-latek ma również ambicję występowania w europejskich pucharach

Legia ma zamiar walczyć o dublet

Legia w minionym sezonie bezapelacyjnie zawiodła na krajowym podwórku. Warszawianie kampanię 2021/2022 zakończyli bez żadnego zdobytego pucharu, co jest ewenementem dla stołecznego klubu, który aktualnie radzi sobie dobrze. Jest na czwartym miejscu w tabeli. Trzypunktową stratę do lidera Ekstraklasy ma pomóc zniwelować nowy nabytek, czyli Carlitos. Hiszpan kilka dni temu wrócił do byłego zespołu, z czego bardzo się cieszy.

Bardzo się cieszę, że ponownie zagram do Legii. Czuję się, jakbym wrócił do znajomego miejsca i naprawdę czuję się tu jak w domu. Jestem niezwykle usatysfakcjonowany z tego transferu! – przyznał 32-letni snajper, który Legię reprezentował przez jeden sezon (2018/2019).

Chcemy zdobyć mistrzostwo i puchar. Pragniemy też rywalizować w Lidze Mistrzów. Kiedy znajdujesz się w wielkiej drużynie, musisz mieć wielkie cele. Cieszę się, że jestem w jednym z największych zespołów w Europie. Takim klubem jest Legia – przyznał Carlitos. Hiszpan z Legią związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku.

Czytaj także: Ivi Lopez otwarcie mówi o mistrzostwie Polski. “Idziemy po wszystko!”

Komentarze