Carlitos chciał latem wrócić do Wisły Kraków

Carlitos
Carlitos fot. PressFocus

Jarosław Królewski przekazał bardzo ciekawe informacje. Prezes Wisły Kraków zdradził, że latem do klubu chciał wrócić Carlitos.

  • Wisła Kraków spadła w poprzednim sezonie z Ekstraklasy
  • Latem do klubu mógł wrócić Carlitos
  • Hiszpan reprezentował barwy “Białej Gwiazdy” w sezonie 2017/2018

Piłkarze chętnie wracają do Krakowa

Wisła Kraków uchodzi za klub, który generuje wśród byłych piłkarzy dobre wspomnienia. Właśnie z tego powodu niekiedy decydują się oni na powrót. W takiej sytuacji znaleźli się między innymi Zdenek Ondraszek oraz Vullnet Basha, a w mediach przewija się temat kolejnego potencjalnego powrotu do “Białej Gwiazdy”.

Ciekawe informacje w tej sprawie zdradził natomiast Jarosław Królewski. Nowy prezes Wisły Kraków przyznał, że latem ponowną współpracę z klubem chciał nawiązać Carlitos, jednak o jej braku zadecydowały kwestie finansowe. Ostatecznie Hiszpan wylądował w Legii Warszawa.

– Bardzo się cieszę, że piłkarze, którzy odchodzą z Wisły, to i tak mają ją w sercu i to niezależnie od tego, w jakich czasach grali. To pokazuje, jaką magię ma ten klub. Nawet przed sezonem pamiętam, było o tym cicho, na przykład wrócić chciał do nas Carlitos, ale ostatecznie to nie wyszło. Zdecydowały kwestie finansowe. Było wiele dyskusji w tym temacie – przekonuje Królewski.

Ta wiadomość jest o tyle zaskakująca, że w poprzednim sezonie Wisła Kraków wypisała się z rozgrywek Ekstraklasy, a sam Carlitos podjął w przeszłości decyzje, przez które kibicom trudno byłoby z nim sympatyzować.

Zobacz również: Kolejny transfer Arki Gdynia. Nowy środkowy obrońca

Komentarze