Były piłkarz Radomiaka zakotwiczył w Wiśle Płock

Milan Kvocera
Milan Kvocera fot. Wisła Płock S.A.

Wisła Płock na kilka dni przed pierwszym meczem ligowym z Lechią Gdańsk sfinalizowała kolejny transfer. Tym razem szeregi Nafciarzy wzmocnił Milan Kvocera, który związał się z klubem umową na jeden sezon.

  • Wisła Płock pozyskała nowego zawodnika
  • Szeregi Nafciarzy zasilił Milan Kvocera
  • 24-latek w przeszłości bronił barw Radomiaka

Wisłą Płock z nowym napastnikiem

Wisła Płock jak dotąd pozyskała 10 nowych zawodników przed startem kampanii 2022/2023. Słowacki zawodnik trafił do ekipy ze stadionu im. Kazimierza Górskiego na zasadzie wolnego transferu. Zwiazał się z przedstawicielem PKO Ekstraklasy umową do 2023 roku.

“Testowany w ostatnim czasie Milan Kvocera został piłkarzem Wisły Płock. Słowacki skrzydłowy podpisał z naszym klubem umowę ważną do 30 czerwca 2023 roku” – poinformował klub z Płocka w oficjalnym komunikacie.

Kvocera w poprzedniej kampanii bronił barw Michalovce, ale w styczniu rozwiązał z klubem umowę i przez ostatnie kilka miesięcy pozostawał bez przynależności klubowej. W swoim piłkarskim CV urodzony 1 stycznia 1998 roku zawodnik ma też takie ekipy jak Radomiak, czy Banska Bystrica.

24-latek ma też na swoim koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Słowacji. W kadrze U-21 rozegrał trzy spotkania, notując w nich jedno trafienie. Tymczasem w ostatnim sezonie rozegrał 11 meczów, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców. Kvocera może grac na prawym lub lewym skrzydle.

Czytaj więcej: Wisła Kraków poinformowała o transferze obrońcy

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze