Bramkarz Legii zaliczy transfer wewnątrz Ekstraklasy?

Dominik Hładun
Dominik Hładun fot. PressFocus

Dominik Hładun może spędzić rundę wiosenną na wypożyczeniu w Miedzi Legnica. Bramkarz ma nikłe szanse na grę w pierwszym składzie Legii Warszawa.

  • Dominik Hładun może spędzić wiosnę na wypożyczeniu
  • Zainteresowanie bramkarzem przejawia walcząca o utrzymanie Miedź Legnica
  • 27-latek nie zagrał jeszcze żadnego meczu dla pierwszej drużyny Legii Warszawa

Legia ogra bramkarza na wypożyczeniu?

Latem Dominik Hładun zdecydował się na opuszczenie szeregów Zagłębia Lubin, gdzie grał od początku swojej seniorskiej kariery. Na jego wygasającym kontrakcie skorzystała Legia Warszawa, podpisując z nim czteroletni kontrakt. Hładun miał gwarantować doświadczenie i być podporą dla młodszych kolegów. Na jego nieszczęście – fenomenalnie od początku sezonu spisuje się Kacper Tobiasz, który nie pozostawił złudzeń i bez większych problemów wygrał rywalizację o miejsce między słupkami.

Do tej pory Hładun nie zagrał ani jednego meczu dla pierwszej drużyny Legii Warszawa. Wiele wskazuje na to, że przez najbliższe pół roku również tego nie zrobi, bowiem spędzi je na wypożyczeniu. Zainteresowanie takim rozwiązaniem wykazuje Miedź Legnica, która poszukuje wzmocnień przed trudną walką o utrzymanie w Ekstraklasie.

Co ciekawe, wcześniej beniaminek pytał o możliwość pozyskania Cezarego Miszty, lecz ten nie był przekonany na taki ruch. Hładun ma niewielkie szanse na grę wiosną w stołecznej ekipie, dlatego może zupełnie inaczej podejść do takiej propozycji.

Zobacz również: Trener Rakowa odniósł się do doniesień ws. kadry. “Telefon nie dzwonił”

Komentarze