Błyskawiczny powrót do Legii? Trwają negocjacje

Paweł Wszołek
Paweł Wszołek PressFocus

Paweł Wszołek może wrócić do Legii po pół roku przerwy. Mistrz Polski i Union Berlin prowadzą negocjacje ws. wypożyczenia 29-latka.

  • Wiele wskazuje na to, że wkrótce znów zobaczymy Pawła Wszołka w Ekstraklasie
  • Union jest otwarty na wypożyczenie 29-latka
  • Polaka chce sprowadzić Legia Warszawa

Legia i Wszołek dogadani

Paweł Wszołek w minionym sezonie przez kilka miesięcy zastanawiał się nad swoją przyszłością klubowa. 29-latek miał ofertę pozostania w Legii. Piłkarz postanowił jednak nie korzystać z propozycji mistrza Polski. Zamiast tego dołączył do Unionu na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego kontrakt wygasł.

Przygoda Wszołka w berlińczykami wyglądała zdecydowanie inaczej, niż wyobrażał to sobie zawodnik. 29-latek tylko dwukrotnie znalazł się w kadrze Unionu na Bundesligę. Przez pół roku pobytu zagrał jedynie przez 17 minut w Pucharze Niemiec.

Jasne jest, że w Unionie Wszołek nie będzie grał regularnie. Klub nie zamierza z niego rezygnować definitywnie, dlatego jest otwarty na wypożyczenie Polaka. 29-latkiem zainteresowana jest Legia, która pilnie potrzebuje wzmocnić prawe wahadło.

Negocjacje między Unionem, a Legią trwają. W tej sprawie nic nie jest przesądzone. Warszawski klub oraz Wszołek są jednak dobrej myśli i szanse na powrót 29-latka do Ekstraklasy są bardzo duże.

Czytaj także: Piłkarz Rakowa odrzucił opcję transferu za granicę

Komentarze