Problemy Legii. Napastnika czeka długa przerwa od gry

Blaz Kramer
Blaz Kramer fot. PressFocus

Legia Warszawa nie będzie przygotowywać się do rundy wiosennej w pełnym składzie. Legia.net informuje o kontuzji Blaza Kramera, dla którego rehabilitacja i powrót do gry może potrwać nawet cztery miesiące.

  • Blaz Kramer latem zasilił szeregi Legii Warszawa
  • Dotychczas zagrał w zaledwie dziesięciu spotkaniach
  • Napastnik nie może pozbyć się problemów zdrowotnych

Legia poczeka na napastnika

Latem do Legii Warszawa trafił Blaz Kramer, który miał zastąpić Tomasa Pekharta i stać się główną strzelbą stołecznej ekipy. Jego początki w Polsce nie należą jednak do udanych. Na skutek problemów zdrowotnych opuścił kilka ligowych kolejek i wrócił do gry dopiero na początku września.

W międzyczasie zmartwiona brakami kadrowymi Legia zakontraktowała Carlitosa, który szybko wywalczył sobie miejsce w składzie. Słoweniec grał więc niewiele, a jego obecność na boisku nie przynosiła zamierzonych korzyści.

Kramer nie zdążył się rozkręcił w nowych barwach, bowiem pod koniec rundy jesiennej ponownie poczuł dyskomfort i nie by w stanie regularnie trenować. Przeprowadzone szczegółowe badania nie wykazały konieczności przeprowadzenia operacji, ale napastnika i tak czeka długa przerwa. Legia.net donosi, że może potrwać ona nawet cztery miesiące. To oznacza, że Legia przystąpi do rundy wiosennej bez reprezentanta Słowenii.

Niewykluczone, że “Wojskowi” zimą sięgną po nowego snajpera. Carlitos nie spełnia pokładanych w nim nadziei, a oprócz niego na pozycji numer “dziewięć” Kosta Runjaic może wystawić tylko Macieja Rosołka lub Ernesta Muciego.

Zobacz również: Salamon z odpowiedzialnym podejściem do zawodu. “Czułem, ze potrzebuję pracy z zespołem”

Komentarze