Błaszczykowski i dwóch biznesmenów udzielą pożyczki Wiśle!

Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski fot. Radosław Bełżek

W programie “Stan Futbolu” emitowanym na antenie TVP Sport i na kanale WeszłoTV na YouTube pomagający w ostatnim czasie Wiśle Kraków biznesmen Jarosław Królewski potwierdził, że klubowi z Małopolski zostanie udzielona pożyczka w wysokości czterech milionów złotych, której udzielą Wiśle prezes informatycznej firmy Synerise, jego przyjaciel i Jakub Błaszczykowski.

Czytaj dalej…

– Potrzebujemy czterech milionów na wczoraj, dlatego wraz z Kubą Błaszczykowskim i moim przyjacielem wpłacimy cztery miliony złotych. Każdy po 1,33 miliona złotych – rzekł Królewski w programie “Stan Futbolu”.

Dodajmy, że z powyższej sumy zostaną przeznaczone na najpilniejsze wydatki krakowskiego klubu, w tym zaległe pensje względem piłkarzy. Pieniądze na konta piłkarzy mają trafić najpóźniej do wtorku lub środy.

Oprócz informacji na temat pożyczki światło dzienne ujrzała też wiadomość, że do odejścia z Wisły przygotowuje się Martin Kostal. Zawodnikiem poważnie zainteresowana jest Jagiellonia Białystok, której szeregi opuścił Przemysław Frankowski.

Komentarze