Bezpieczny zakład do 50 zł na derby Krakowa!

Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski fot. Radosław Bełżek / WislaKrakow.com

Już we wtorek czekają nas kolejne ekstraklasowe derby Krakowa. Wisła zmierzy się na stadionie przy ulicy Kałuży z Cracovią. Główny sponsor Białej Gwiazdy bukmacher LV BET przygotował w związku z tym pojedynkiem specjalną ofertę dla nowych użytkowników, w postaci bezpiecznego zakładu do 50 zł!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Na czym polega ta propozycja? Legalny bukmacher LV BET ubezpieczy Twój zakład do wysokości 50 złotych. Jeżeli postawiony przez Ciebie zgodnie z warunkami oferty zakład okaże się przegrany, LV BET zwróci środki do wysokości 50 złotych na konto główne. Co ważne, nie będzie konieczny ich obrót przed wypłatą.

Jak skorzystać z tej oferty? Jest ona przeznaczona dla nowych użytkowników, którzy w dniach 2-3 marca zarejestrują się na stronie LV BET z kodem bonusowym TOPBONUS.

Przejdź na stronę LV BET

Ewentualny zwrot środków za przegrany zakład będzie obowiązywał tylko na pierwszy zakład użytkownika do stawki 50 zł. Kwota zwrotu zostanie pomniejsza o podatek.

Oferta obowiązuje przy postawieniu dowolnego kuponu przedmeczowego bądź na żywo do wtorku 3 marca, do godziny 23:59. Co ważne (!), zakład musi zostać rozliczony do tego terminu.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze