Bezbramkowy remis w Łodzi

Piłkarze Wisły Płock
Piłkarze Wisły Płock fot. ASInfo

W ramach 22. kolejki w Łodzi, ŁKS mierzył się z Wisłą Płock 0:0. Kibice zgromadzeni na stadionie nie zobaczyli żadnych bramek. Gospodarze kontynuują serię meczów bez zwycięstwa i plasują się na ostatniej pozycji w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że Łodzianie pożegnają się z Ekstraklasą. Ostatnie zwycięstwo w lidze gospodarze odnieśli na początku grudnia.

Czytaj dalej…

Pierwsza odsłona sobotniego spotkania była wyrównana. Oba zespoły prezentowały podobną grę. Bramkarze nie mieli dużo pracy, a gra częściej toczyła się w środku pola. Groźniejsze sytuacje stwarzali goście, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa rywalizacji w Łodzi była zdecydowanie słabsza. Piłkarze rzadziej stwarzali sytuacje bramkowe. Żaden z zespołów nie był w stanie przejąć inicjatywy. Gra najczęściej toczyła się w środku pola, a zawodnicy zamiast na golach skupiali się na faulowaniu przeciwnika.

ŁKS Łódź- Wisła Płock 0:0

żółte kartki:
ŁKS – Vidmajer, Sajdak, Piątek
Płock – Ambrosiewicz, Kuswik

ŁKS Malarz – Bogusz, Moros Gracia, Dąbrowski, Vidmajer, Sajdak (65′ Srnic), Pirulo (61′ Ratajczyk), Trąbka, Dominguez (84′ Wróbel), Samu Corral
Wisła Płock Dahne – Michalski, Rzeźniczak, Uryga, Garcia, Merebashvili, Ambrosiewicz(68′ Rasak), Furman, Szwoch, Kocyla (88′ Pawlak), Kuswik (59′ Sheridan)

Komentarze